Nový online vzdělávací program věnovaný SEO

Kvalitní online vzdělávací kurzy jsou na českém internetu pořád spíše vzácností, což je škoda. Nyní se zdá, že se rodí v tomto směru zajímavý projekt věnovaný optimalizaci webových stránek pro vyhledávače – SEO akademie. Optimalizace je důležitá i v oblasti vztahů s médii – novináři totiž často vyhledávají informace na internetu, proto je nutné, aby webové stránky firmy nebo jakékoliv jiné instituce byly ve vyhledávači umístěné co nejvýše, jinak budou novináři zkrátka čerpat informace odjinud.

Projekt SEO akademie připravuje zkušený autor řady odborných knih o počítačích, internetu a tvorbě webových stránek Martin Domes. I proto určitě stojí za pozornost. SEO akademie je založená na přesvědčení, že se web může stát oporou podnikání firmy, může vydělávat, může získávat nové zakázky, prodávat výrobky nebo služby. Je ale třeba, aby nejdříve uspěl ve vyhledávačích. Návštěvnost z vyhledávačů nic nestojí, na rozdíl od marketingových kampaní. Kvalitní web zároveň může napomoci ke konverzi návštěvníka v zákazníka či klienta.

SEO akademie startuje ve čtvrtek 16 . května. Představí nový pohled na SEO a koncept obchodně úspěšného webu.

Úvodní video trénink je zdarma. Nabízí řadu podnětů k přemýšlení, naznačí, na jaké důležité věci se zaměřit a jak uspět nejenom ve vyhledávačích, ale také u návštěvníků.

SEO akademie

Reklamy
Označeno tagem ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s